Summer 2019 Awards : A to Z by Name
Sunday Tuesday Thursday Sunday
7th July 2019 9th July 2019 11th July 2019 14th July 2019
Grades Time Grades Time Distance Time Distance Time
Emilia Abery -- Lesson 19:30 100 19:40
Harriet Abery wsg3 19:30 nd 19:00
Idris Ahmad dkg1 19:20 nd 19:20
Samuel Akerman Bronze 20:00 1500 07:00
Thomas Akerman Bronze 20:00 1500 07:00
Aqidah Akhtar -- Lesson 19:30 600 19:00
Naadirah Akhtar wsg4 19:30 600 19:00
Katie Albon Gold 07:00 ts1500 20:00
Emily Allman-Ward Silver 07:00 2000 07:00
Maeve Allott Silver 07:00 3000 07:00
Emilie Ball Bronze 20:00 1500 07:00
Jessica Ball Bronze 20:00 3000 07:00
Maddie Barker wsg1 19:00 nd 19:00
Cooper Barnes Honours 07:00 ts1500 20:00
Ivan Barnes Silver 07:00 ts1500 20:00
Joseph Bennett -- Lesson 19:30 200 19:00
Honor Bentley Silver 07:00 ts1500 20:00
Jasper Bentley -- Lesson 19:30 50 19:40
Rufus Bentley wsg1 19:00 15 19:00
Freddie Bishop -- Lesson 19:30 25 19:40
Lilly Bishop Bronze 20:00 2000 07:00
Ernie Bloomfield dkg2 19:00 5 19:00
Daniel Alexander Boar wsg2 19:00 200 19:00
James William Boar -- Lesson 19:30 800 19:00
George Brady Honours 07:00 ts1500 20:00
Oliver Brady Gold 07:00 ts1500 20:00
William Brady Honours 07:00 ts1500 20:00
Eleanor Brown dkg4 19:20 5 19:20
Evelyn Brown -- Lesson 19:30 100 19:20
Larissa Brown wsg4 19:00 1500 07:00
Mia Brown wsg4 19:30 3000 07:00
Oliver Brown wsg4 19:30 1500 07:00
Lexi Burke -- Lesson 19:30 100 19:40
Mae Bushby-Jackson Bronze 20:00 1500 07:00
Jacob Cadden Silver 07:00 1500 07:00
Niamh Cadden Bronze 20:00 1500 07:00
Freya Carey Gold 07:00 4000 07:00
Isaac Carlson wsg1 19:00 nd 19:40
Annabelle Chambers wsg3 19:00 nd 19:00
Elise Chambers wsg1 19:00 nd 19:20
Eva Chambers wsg1 19:00 nd 19:20
Isha Chand Bronze 20:00 1500 07:00
Anya Channer -- Lesson 19:30 600 19:00
Harry Charters Bronze 20:00 1000 07:00
Christopher Chikaura wsg2 19:00 100 19:40
Daniel Chikaura wsg2 19:00 20 19:20
Ben Clark dkg1 19:40 nd 19:40
Erin Clark wsg3 19:30 nd 19:00
Molly Cooper -- Lesson 19:30 400 19:00
Beth Cornwell -- Lesson 19:30 600 19:00
Aoife Costa PS 1 20:30 ts1500 20:00
Ciara Costa PS 1 20:30 ts1500 20:00
Catherine Coull Bronze 20:00 3000 07:00
William Coull wsg3 19:00 100 19:20
Maisie Crudgington -- Lesson 19:30 15 19:00
George Cuthbert Bronze 20:00 4000 07:00
Henry Cuthbert Silver 07:00 ts1500 20:00
Sophie Czech Bronze 20:00 1500 07:00
Zachary Czech Bronze 20:00 1500 07:00
Martha Davies-Dear -- Lesson 19:30 100 19:20
Violet Davies-Dear -- Lesson 19:20 15 19:20
Annabel Davies wsg2 19:00 400 19:00
Emily Dockerty wsg4 19:00 1000 07:00
Evie Dockerty wsg3 19:00 600 19:00
Patrick Donovan dkg1 19:20 nd 19:20
Verity Earp Silver 07:00 4000 07:00
Braya Emery-Oakes wsg4 19:00 1000 07:00
Joseph English Bronze 20:00 nd 07:00
Alfie Etra dkg2 19:00 nd 19:00
Aoife Fallon-Cotton Bronze 20:00 1500 07:00
Ashleigh Fenton Bronze 20:00 1500 07:00
Taylor Fenton Bronze 20:00 1500 07:00
Aayush Flora -- Lesson 19:30 100 19:20
Ethan Flynn wsg4 19:00 1000 07:00
Imogen Flynn wsg4 19:30 800 19:00
Jayden Fox wsg1 19:00 15 19:00
Jasmine Francis Gold 07:00 4000 07:00
Oskar Francis -- Lesson 19:30 800 19:00
Ellie Freeman wsg1 19:00 25 19:40
Lara Fynes-Clinton Bronze 20:00 1500 07:00
Amy Gibbens Gold 07:00 ts1500 20:00
James Gibbens Bronze 20:00 3000 07:00
Darcey Gibson Bronze 20:00 1000 07:00
Francesca Gibson -- Lesson 19:30 400 19:00
Michael Gollan wsg1 19:00 10 19:00
Charlotte Goulter wsg3 19:00 800 19:00
Finley Goulter Bronze 20:00 3000 07:00
Patrick Goulter wsg4 19:00 800 19:00
Luca Graham -- Lesson 19:00 10 19:00
Christopher Guilherme dkg3 19:00 5 19:00
Thomas Gunnell wsg2 19:00 100 19:20
Toby Hales Bronze 20:00 800 19:00
William Hales -- Lesson 19:30 600 19:00
Olivia Hall Honours 07:00 ts1500 20:00
Liliane Hanks dkg4 19:00 15 19:00
Dylan Hann -- Lesson 19:00 15 19:00
George Hardy Silver 07:00 5000 07:00
Joanna Hardy -- Lesson 19:30 100 19:40
Mia Hart-Smith Bronze 20:00 1500 07:00
Sam Hart-Smith Bronze 20:00 1500 07:00
Lucas Hill Bronze 20:00 1500 07:00
Jasmine Hogg Bronze 20:00 1500 07:00
Thomas Hogg Bronze 20:00 1500 07:00
Ella Holm Honours 07:00 ts1500 20:00
Jonah Holm Bronze 20:00 3000 07:00
Elwen Holt -- Lesson 19:30 600 19:00
Jessica Hooper Bronze 20:00 4000 07:00
Phoebe Hooper wsg3 19:00 200 19:00
John Lorenzo Horne Bronze 20:00 1500 07:00
Reuben Hunnibell dkg3 19:40 5 19:40
Lola Hunt dkg4 19:00 5 19:00
Ieuan James wsg2 19:00 800 19:00
Rhiannon James wsg4 19:30 800 19:00
Khavan Jansz wsg4 19:30 800 19:00
Avina Johal dkg1 19:40 nd 19:40
Jasper Johnson wsg2 19:00 25 19:40
Oscar Johnson wsg4 19:00 1000 07:00
Esha Kambo wsg3 19:30 nd 19:00
Ruby Kambo wsg4 19:30 800 19:00
Henry Keel wsg1 19:00 20 19:20
Madeleine Keel wsg3 19:00 nd 19:00
Charlotte Kenny Bronze 20:00 3000 07:00
Owen Kenny -- Lesson 19:30 200 19:00
Alice Knight wsg4 19:30 nd 19:00
Martha Knight wsg4 19:30 nd 07:00
Emily Knox dkg4 19:20 10 19:20
Isla Knox dkg4 19:20 10 19:20
Jessica Knox dkg4 19:20 5 19:20
Toby Knox dkg1 19:20 nd 19:20
Barak Lancaster wsg4 19:00 800 19:00
Ophir Lancaster Gold 07:00 ts1500 20:00
Mia Laraman wsg1 19:00 nd 19:00
Jack Laraman wsg4 19:30 nd 19:00
Holly Long Gold 07:00 ts1500 20:00
Jamie Long Gold 07:00 ts1500 20:00
Chloe Major Bronze 20:00 1000 07:00
Ella Major Gold 07:00 ts1500 20:00
Belinda Malinovskis -- Lesson 19:30 100 19:20
Katie Martin PS 1 20:30 ts1500 20:00
Mollie Martin dkg1 19:40 nd 19:40
Sofia-Maria Mateciuc -- Lesson 19:30 50 19:40
Eva McCabe PS 2 20:30 ts1500 20:00
Hannah McCabe Honours 07:00 4000 07:00
Isabelle McCrudden -- Lesson 19:30 600 19:00
Lewis McKay dkg3 19:20 5 19:20
Katie Millhouse Silver 07:00 5000 07:00
Oliver Millhouse wsg2 19:00 100 19:40
Hazel Rose Monks Silver 07:00 2000 07:00
Elikya Mpanumpanu wsg2 19:00 25 19:40
Sanjola Mpanumpanu -- Lesson 19:30 20 19:20
Cian Murton -- Lesson 19:30 20 19:20
Eion Jack Murton dkg1 19:20 nd 19:20
John Mynott Bronze 20:00 1500 07:00
Lydia Mynott Bronze 20:00 2000 07:00
Tashen Naidoo wsg4 19:30 1000 07:00
Ashwin Natarajan -- Lesson 19:00 nd 19:00
Holly Neal Silver 07:00 1500 07:00
Emilia Oikonomou -- Lesson 19:30 200 19:00
Cameron Painter wsg4 19:00 800 19:00
Elise Palmer wsg3 19:30 600 19:00
Lacey Palmer wsg3 19:30 800 19:00
Mason Palmer Bronze 20:00 800 19:00
Reese Paynton Bronze 20:00 3000 07:00
Tilly-Marie Pigram Silver 07:00 1500 07:00
Matthew Pridmore PS 1 20:30 ts1500 20:00
James Pykerman -- Lesson 19:30 200 19:00
Luke Pykerman dkg3 19:20 5 19:20
Zara Pykerman -- Lesson 19:30 100 19:20
Adrian Ramos-Valencia dkg4 19:00 10 19:00
Lucy Ranson Gold 07:00 4000 07:00
Holly Relf -- Lesson 19:00 100 19:20
Luke Relf wsg4 19:00 800 19:00
Erin Richards PS 1 20:30 ts1500 20:00
Sean Richards Gold 07:00 5000 07:00
Lucy Robertson Silver 07:00 3000 07:00
Toby Robertson wsg4 19:00 1000 07:00
Eithne Robinson -- Lesson 19:00 10 19:00
Lucas Robinson Bronze 20:00 1500 07:00
Max Robinson dkg4 19:00 10 19:00
Elizabeth Robson Silver 07:00 1500 07:00
Matthew Robson Gold 07:00 ts1500 20:00
Dylan Ryan wsg2 19:00 400 19:00
Ethan Ryan wsg4 19:30 1000 07:00
Gurmukh Sandhu -- Lesson 19:30 15 19:00
Hargun Sandhu -- Lesson 19:30 200 19:00
Alfie Scaplehorn Silver 07:00 1500 07:00
Evie Scaplehorn Bronze 20:00 1500 07:00
Jake Seigal wsg1 19:00 nd 19:40
Ridley Sharp wsg1 19:00 20 19:20
Willow Sharp wsg4 19:00 1000 07:00
Zachary Shields dkg1 19:00 nd 19:00
Anika Shukla dkg4 19:40 5 19:40
Anjali Shukla -- Lesson 19:30 20 19:20
Amelia Spinks PS 2 20:30 ts1500 20:00
Charlotte Spinks ts1500 20:00
Thomas Spinks PS 1 20:30 4000 07:00
Isobel Stewart wsg4 19:30 nd 07:00
Ruby Streeter wsg4 19:00 800 19:00
Thea Streeter -- Lesson 19:30 50 19:40
Michael Swingler-Peet wsg1 19:00 nd 19:20
Leon Switzer wsg1 19:00 nd 19:00
Stephanie Switzer wsg3 19:00 nd 19:00
Fletcher Thompson dkg1 19:40 nd 19:40
Jake Thompson wsg1 19:00 15 19:00
Oliver Tiplady wsg3 19:30 800 19:00
Jake Titton Silver 07:00 3000 07:00
Max Titton wsg4 19:00 800 19:00
Rebecca Twena ts1500 20:00
James Vickerstaffe Silver 07:00 4000 07:00
Matthew Vickerstaffe wsg4 19:30 2000 07:00
Davide Virgillito dkg4 19:40 5 19:40
Gregorio Virgillito wsg3 19:30 400 19:00
David Waters Honours 07:00 ts1500 20:00
Megan Wheatcroft wsg3 19:00 600 19:00
Maeya Williams Gold 07:00 3000 07:00
Sophia Williams wsg4 19:00 400 19:00
Felicity Wilson Silver 07:00 ts1500 20:00
James-Clarke Worcester -- Lesson 19:30 200 19:00
Issy Wright wsg4 19:30 nd 07:00
Penny Wright wsg4 19:30 nd 19:00
Scarlett Wright dkg2 19:00 5 19:00
Finlay Yates Bronze 20:00 ts1500 20:00
Lilia Yates Bronze 20:00 3000 07:00
Robert Young wsg4 19:30 400 19:00